Nasz Zespół

Dominika Karsznia

Partner zarządzający

Dominika spędziła ponad 16 lat w środowisku transakcji międzynarodowych pracując na projektach z zakresu finansowego due diligence, modelowania biznesowego i wyceny głównie dla klientów z sektora TMT, handlu detalicznego oraz ochrony zdrowia. Przez ostatnie lata koncentrowała się na projektach wsparcia w finansowych aspektach sporów prawnych realizowanych we współpracy z największymi kancelariami prawnymi w Polsce. Dominika jest biegłym sądowym w zakresie wyceny przedsiębiorstw oraz wartości niematerialnych wpisanym na listę biegłych sądowych Sądu Okręgowego w Warszawie. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz stypendystką Polsko-Niemieckiego Forum Akademickiego, w ramach którego studiowała finanse w Moguncji, w Niemczech.

Jako associate partner, Dominika była liderem zespołu wycen i modelowania finansowego w EY. Ukończyła serię kursów z zakresu zarządzania finansami, księgowości oraz wycen i modelowania biznesowego organizowanych przez American Society of Appraisers, Kaplan Schweser, jak również wewnętrznie przez EY.

Jest żoną, matką trzech córek i ciekawą świata podróżniczką.

Brendan O'Mahony

Partner zarządzający

Brendan spędził ponad trzydzieści lat w branży profesjonalnych usług doradczych.  Pracował jako Partner odpowiedzialny za obszar Audytu, a następnie jako Partner odpowiedzialny za obszar Due Diligence.  W ramach Assurance koncentrował się na podmiotach w branży produkcyjnej oraz przedsiębiorstwach usługowych. Brendan posiada bogate doświadczenie transakcyjne zdobyte podczas współpracy z wieloma inwestorami strategicznymi i private equity w zakresie due diligence.  Brendan jest członkiem Chartered Asscocation of Certified Accountants.

W ciągu prawie dwóch dekad pracy jako Partner, Brendan przez dziesięć lat zarządzał zespołem doradztwa transakcyjnego EY.  Odpowiadał również za due diligence w regionie CSE.  Brendan był członkiem Zespołu Zarządzającego EY w Polsce oraz członkiem zespołu odpowiedzialnego za due diligence w EY EMEIA.

Brendan jest tatą bliźniaków i czerpie radość z podróżowania.

Dorota Wosik, CFA

Dorota specjalizuje się w analizach finansowych, modelowaniu oraz wycenach przedsiębiorstw dla celów transakcyjnych, księgowych i podatkowych. Pracując w dziale Doradztwa Transakcyjnego EY Dorota wspierała klientów zarówno polskich jak i międzynarodowych w realizowanych przez nich transakcjach.

Jako Zastępca Dyrektora Kontrolingu Finansowego w PKP Intercity S.A. Dorota była odpowiedzialna m.in. za sporządzanie długoterminowych prognoz finansowych, planów strategicznych, a także za nadzór kontrolingowy nad wydatkami inwestycyjnymi spółki.

Dorota posiada tytuł CFA, przyznawany przez amerykański CFA Institute oraz licencję Maklera Papierów Wartościowych.

Jest mamą dwóch córek, w wolnym czasie chętnie czyta literaturę fantasy i słucha podcastów o tematyce społecznej i popularnonaukowych.

ValueMind Sp. z o.o.
Al. Wilanowska 325/3, 02-665 Warszawa
KRS 0000802743 | NIP 52138757077